Iepazīsti jaunu kolekciju SENSITIVE CAMOMILLE

Iepazīsti jaunu kolekciju SENSITIVE CAMOMILLE

Kā Jūs varat rūpēties par jutīgu ādu?
Padarīt ādu mazāk jutīgu nav neiespējami, bet var sekot Mūsu padomiem, lai saglabātu jūsu jutīgo ādu, īpaši ar mūsu jauno Sensitive Camomille kolekciju.

Kā Jūs varat uzzināt, vai Jūsu āda ir jutīga?
Nieze, apsārtums vai savilktības sajūta ... Jūs katru dienu izjūtat diskomforta sajūtu ādā, tā būtu galvenā raksturīgā pazīme jūtīgai ādai.
Jūsu āda, protams, var būt maigāka, taču klimata pārmaiņas, piesārņojums, nepielāgotu kosmētikas līdzekļu lietošana vai pat hormonālas variācijas var arī ietekmēt ādas barjeru un padarīt ādu vēl jutīgāku.
SENSITIVE CAMOMILLE set
Lai samazinātu ādas jutīgumu, uzlabotu tās aizsargspējas, Yves Rocher ir iztradājis īpašu kolekciju. 100% augu bāzes ekstrakta sastāvdaļu duets no savvaļas kumelītes, hidrosola un oleāta. Šis dubultais ekstrakts ir ļoti dabisku un sensoro formulu pamatā, lai nodrošinātu jutīgu ādu novatorisku efektivitāti. Hidrosols samazina ādas jutīgumu par 28%, un oleāts uzlabo ādas aizsargspējas par 25% un tās atjaunošanas mehānismus par 30%.

Tas garantē visu jūsu ādas pelnīto komfortu, un klāsts nesatur silikonu, spirtu, smaržvielas vai minerāleļļas, un tas ir izgatavots no vairāk nekā 97% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu.

Uzsāc savu sejas kopšanas rituālu ar Sensitive Camomille, sastāvā 100% kumelīšu ekstrakts.

1. Jutīga ādai:

Sensitive Camomille mazgāšanas krēms- Lietojot dienas sākumā, tas maigi attīra ādu, to neizžāvējot, vienlaikus efektīvi notīrot. Uzklājiet, ar pirkstu galiem iemasējot uz sausas ādas, acīm un lūpām, pēc tam noskalojiet.

SENSITIVE CAMOMILLE krēms

Sensitive Camomille attīrošā eļļa- Lai noņemtu pat visspītīgākās dekoratīvās kosmētikas pēdas (ieskaitot ūdensnoturīgu), eļļa ar tās beztauku virsmu, nomierina un baro ādu. Lietot uz sausas ādas, uzklāt, pamasēt, pēc tam nomazgāt ar ūdeni. 

Sensitive Camomille micelārais ūdens- Ja jums patīk izmantot kokvilnas disku, tad lietojiet micelāro ūdeni. Acumirklī efektīvi attīra un noņem kosmētiku, aizsargā un nomierina ādu. Lietot ar vatīti uz sejas, acīm un lūpām.

2. Normāla āda tiek mitrināta un nomierināta ar:

Sensitive Camomille nomierinošais krēms- Izvēlieties nomierinošo gaismu atstarojošu krēmu, lai mazinātu saspringumu un apsārtumu. Uzreiz mitrina, nomierina sakairinātu un savilktu ādu, apsārtumu un citus diskomfortus. 

3. Apsārtušas ādas gadījumā:

Sensitive Camomille pret apsārtumu krēms- zaļais krēms koriģē un samazina apsārtumu, pateicoties tā zaļajai krāsai, vienlaikus mitrinot ādu. Jūs varat uzklāt no rīta atsevišķi uz visas sejas vai lokāli uzklāt uz sarkanajiem plankumiem virs Jūsu parastā dienas krēma.

SENSITIVE CAMOMILLE

Un tas ir viss, pateicoties šai rutīnai, jūs varat nostiprināt savu ādu, atbrīvojoties no diskomforta sajūtas!

Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru