PAR YVES ROCHER

Yves Rocher zīmols no Francijas

Pirmā augu kosmētika pasaulē.

Dabiskums, izcila kvalitāte ir zīmola galvenais virziens kosmētikas līdzekļu ražošanā. Zīmolam ir vairāk nekā 700 dažādu produktu, kas tiek izmantoti sejas un ķermeņa ādas kopšanai un ārstēšanai, kosmētikas produktu un smaržu līnija.
Zīmola izcilība ir ekskluzīvajās idejās, kuru mērķis ir saglabāt dabas skaistumu. Kvalitatīvi, dabīgi produkti, interesanta pasniegšana ir Yves Rocher zīmola panākumu atslēga. Vadība stingri kontrolē ražošanas procesu jebkurā posmā, garantē sastāvdaļu drošību, sastāva formulas unikalitāti. Turklāt produktu sastāvdaļas ir rūpīgi atlasītas un pārbaudītas, tāpēc dermatoloģisko problēmu rašanās lietotāju vidū ir izslēgta.
Lai sasniegtu ideālu kvalitāti, Yves Rocher kļūst par plaša botāniskā dārza radītāju Eiropā. 55 hektāros zemes tiek audzēti tūkstošiem augu. Unikālas īpašības, sastāvu un iedarbību uz ādu pēta zīmola eksperti, ieviešot šos jauninājumus Yves Rocher produktos. Līdz šim uzņēmuma mantojumā ir iekļauti vairāk nekā 50 patenti, lai izstrādātu aktīvas, unikālas sastāvdaļas saviem produktiem.
1959. gads - franču uzņēmējs Īvs Rošers nodibināja uzņēmumu. Sākotnēji kosmētika tika izplatīta pa pastu, lai jebkura francūziete varētu iegādāties sev nepieciešamo produktu.
1969. gads - Parīzē tiek atvērts pirmais Yves Rocher veikals.
1989. gads - Īvs Rošers atsakās no izmēģinājumiem uz dzīvniekiem un aizstāj tos ar augu olbaltumvielām
1991. gads - pēc Žaka Rošera iniciatīvas tika izveidots Īva Ročera dabas fonds.
"Daba ir skaistuma avots!" - slavenā kosmētikas zīmola Yves Rocher galvenais sauklis. Produktu kvalitāti apliecina starptautiski sertifikāti, un augu komponentu augšanas vietas, uz kuru pamata tie tiek veidoti, atbilst stingrajiem starptautisko ekoloģijas komiteju standartiem. Yves Rocher izmanto ne tikai dabas dabas veltes, veidojot unikālas ārstnieciskas kombinācijas, zīmola attīstības vēsture ir "piesūcināta" ar rūpēm un godīgu attieksmi pret visu dzīvo uz mūsu lielās pasaules.
Īvs Rošers ir zīmola Yves Rocher dibinātājs

SAZINIES AR MUMS!

YVES ROCHER JAUNA ĶERMEŅA KOPŠANAS KOLEKCIJA

BAIN DE NATURE jeb ''dabas vanna'' ir jauna Yves Rocher ķermeņa kolekcija, kas sniedz iespēju sajust augu burvīgu! Izbaudiet neaizmirstamus relaksācijas mirkļus. Dušas un vannas želejas no Bain de Nature līnijas ar sulīgiem, atsvaidzinošiem un aptverošiem aromātiem padarīs katru vannu unikālu.

APSKATI JAUNU KOLEKCIJU

JAUNUMS