PAR MUMS

 Laipni lūgti dabiskās kosmētikas veikalā!

Kāpēc tieši Hamamelis?🌿

Jau no seniem laikiem Hamamelis ir maģisks augs. Šo augu izmantoja kā nomierinošu un hipoalerģisku līdzekli. Modernajā medicinā un kosmētikā izmanto kā nomierinošu un atjaunojošu sastāvdaļu, kas piemērota visai ģimenei. Šis augs ir karalis ādas kopšanā, jo novērš jebkuras ādas problēmas. Latviskā interpretācija ir burvju lazda. Šī sastāvdaļa ir atrodama Yves Rocher produktu sērijā visai ģimenei HAMAMELIS ar burvju lazdas ekstraktu. Kur mēs atrodamies? 🌍

Mēs atrodamies Rīgas centrā, Alfrēda Kalniņa ielā 4.
YVES ROCHER ATRAŠANĀS VIETA
Mūsu stāsts 🌿

HAMAMELIS ir dzimis 2021. gadā un tika izveidots Mūsu aizraušanās dēļ, lai sniegtu saviem klientiem iespēju izmantot efektīvu, bet dabīgu kosmētiku, neizejot no mājām. HAMAMELIS sākās kā neliels ģimenes uzņēmums jau pirms 30 gadiem un pārvāldīja visus Francijas zīmola Yves Rocher veikalus Latvijā. 


Mēs patērējam daudz laika, lai meklētu labākos zīmolus (ticiet mums, izvēlamies tikai labākos!) no starptautiskā tirgus līdz mūsu interneta veikalam, kur apvienoti augstas klases kosmētikas zīmoli un vienkārša, bet droša iepirkšanās.
Mūsu izvēlētie zīmoli lauž mītus, saskaņā ar kuriem, dabīgā kosmētika būtu kaut kādā veidā neefektīva, salīdzinājumā ar sintētiskajiem produktiem.
Mūsu pārstāvētajos zīmolos augu un vitāmīnu sastāvdaļu neticamā efektivitāte, ir apvienota ar jaunākajiem augsto tehnoloģiju sasniegumiem. Visi mūsu izvēlētie zīmoli ir efektīvi un pēc iespējas ar dabiskāku sastāvu.
Lielākā daļa produktu ir arī vegāniem draudzīgi un bioloģiski ražoti.


Kāpēc dabiski? 🌿

Līdz pat 64% no lietām, ko mēs uzklājam uz ādas, iesūcas mūsu ķermenī un ietekmē mūsu labsajūtu, tāpēc nav mazsvarīgi, kādus produktus jūs lietojat. Izmantojot augstākās kvalitātes organisko kosmētiku, jūs efektīvi samazinat ķermeņa ķīmisko slodzi. Mūsu izvēles produkti ietver labākās organiskās sastāvdaļas, un visi produkti ir īpaši barojoši.

 

Kādus zīmolus mēs pārstāvam? 🌿

Yves Rocher zīmols no Francijas ir kosmētika, kas tiek radīta uz augu bāzes. Visas sastāvdaļas ir augi, tādi kā kliņģerīte, kumelīte, mikroaļģes un citi, bet visas dušas gēlu vai parfīma smaržas nāk no dabīgām ēteriskām eļļām un ekstraktiem.

ECOOKING zīmols no Dānijas ir organiska un dabiska kosmētika. Ikdienas ādas kopšanas greznība Jūsu ādai. Izstrādāts, īpašu uzmanību, pievēršot organiskām un dabīgām sastāvdaļām un to iedarbībai uz ādu. Viens no pamatlikumiem ir ādas mitrināšana un tādu līdzekļu izvēle, kas atbilst katra individuālā ādas tipa vajadzībām konkrētā brīdī. Fokusējas,lai katrs produkts sniegtu rezultātu. Latvijā ieguva apbalvojumus - Pīlinga maska, Ķermeņa losjons un Multi balzams.

SAZINIES AR MUMS!

YVES ROCHER JAUNA ĶERMEŅA KOPŠANAS KOLEKCIJA

BAIN DE NATURE jeb ''dabas vanna'' ir jauna Yves Rocher ķermeņa kolekcija, kas sniedz iespēju sajust augu burvīgu! Izbaudiet neaizmirstamus relaksācijas mirkļus. Dušas un vannas želejas no Bain de Nature līnijas ar sulīgiem, atsvaidzinošiem un aptverošiem aromātiem padarīs katru vannu unikālu.

APSKATI JAUNU KOLEKCIJU

JAUNUMS