PAR ECOOKING

ECOOKING, kas tika atklāts 2015.gadā Dānijā, ir ikdienas ādas kopšanas greznība Jūsu ādai. Izstrādāts, īpašu uzmanību, pievēršot organiskām un dabīgām sastāvdaļām un to iedarbībai uz ādu. Viens no pamatlikumiem ir ādas mitrināšana un tādu līdzekļu izvēle, kas atbilst katra individuālā ādas tipa īpatnībām un vajadzībām konkrētā brīdī.

No vārdien ecologic un cooking arī radies zīmola nosaukums ECOOKING.

Zinot, cik ļoti piesārņota ir vide un kādu pārtiku lietojam, nebija šaubu par izejvielu izvēli – tikai dabiskas un organiskas – stāsta zīmola dibinātāja Tīna Søgaarda. Sastāvu ir izstrādājusi pieredzējusi Dāņu ādas kopšanas līdzekļu ražotāja un uzņēmēja Tīna, kura sākotnēji savā mazajā rūpnīcā jeb mājas virtuvē, ražoja produktus un pildīja pudelēs, kuras glabāja ledusskapī.

Pamatpiedāvājumā ir dienas un nakts krēmi, serumi, maskas, līdzekļi roku un lūpu kopšanai.

ECOOKING produkti ir izstrādāti kā produktu sērija, kura atrisina noteiktas ādas problēmas, piemēram, smalkas līnijas ap muti un acīm vai pūtītes un ādas nepilnības. Mūsu pieeja ir novērst problēmas saistībā ar jebkuru īpašu ādas problēmu. Soli pa solim Mēs esam izstrādājuši produktus, lai apmierinātu visas vajadzības, un tagad Mūsu klāsts ir pietiekami plašs, lai risinātu īpašas ādas kopšanas grūtības. ECOOKING iedarbīgais komplekss dziļi iesūcas ādā, to pabarojot un reģenerējot. Produkti nesatur parabēnus un citas palīgvielas, kas varētu kaitēt cilvēka organismam un ādai. 

ECOOKING aktīvās sastāvdaļas:

100% Organiskas un Dabīgas eļļas

100% Ēteriskās eļļas un Ekstrakti

 Piemēroti vegāniem, izņemot Multi Balm un Lip Balm (sastāvā ir bišu vasks)

Vitamīni, Minerālvielas, Peptīdi

Antioksidanti

 Dabīgi un Organiski Ekstrakti

Maigas, neapstrādātas sastāvdaļas un dabiski konservanti

VISS SĀKĀS MĀJĀS PIE VIRTUVES GALDA

 

''Ar daudzu gadu pieredzi kosmētikas nozarē, Es esmu iepazinusies ar sastāvdaļu veidiem, kuras var izmantot, lai uzlabotu ādu. Tāpēc Es burtiski nolēmu pārņemt lietas savās rokās – uz sava virtuves galda sāku sajaukt krēmus, serumus un eļļas. Katru otro dienu es sajaucu jaunu partiju, kuru turēju ledusskapī. Tad samērā īsā laikā Es uz ādas pamanīju pirmos, redzamos rezultātus. Rezultāti bija tik taustāmi, ka mani mājās sajauktie produkti ātri kļuva populāri ģimenes un draugu lokā, kuri tos saņēma atkārtoti ievietotās pudelēs un ievārījumu burkās.

PRODUKTI – NOVĒRŠ ĀDAS PROBLĒMAS

Mana pirmā “produkcija” sastāvēja no septiņiem produktiem, kuri bija paredzēti manai lietošanai, bet drīz draugi un ģimenes locekļi sāka lūgt konkrētus risinājumus, kādai konkrētai ādas problēmai. Mani produkti ir radīti nevis ar domu, ko jaunu vai pārsteidzošu piedāvāt kosmētikas tirgū, bet gan kā palīdzēt novērst konkrētas sejas ādas nepilnības, uzlabot ādas kvalitāti un izskatu. Sākumā visu testēju un pilnveidoju pati, pēc laika iesaistījās draugi un paziņas – ieraudzījuši rezultātu, sāka pasūtīt manu produkciju. Gatavoju viņiem krēmus un serumus, un viņu ieteikumi mani iedrošināja improvizēt un meklēt kaut ko jaunu. Kādā brīdī sapratu, ka viss ir izvērties tādos apjomos,ka jādomā par savu zīmolu. Lai arī pašlaik ražošana norit nelielā rūpnīcā Dānijā, joprojām tiek saglabāts roku darbs.

ECOOKING produktu nosaukumi ir vienkārši, kodolīgi un bez liekiem aprakstiem! Dienas krēmu nosaucām par – DIENAS KRĒMU, jo Mēs ticam godīgumam un caurspīdīgumam, tāpēc Mūsu marķējumos un produktu aprakstos, precīzi norādīts, ko satur Mūsu produkti, kā arī nav jāiegaumē krēma vai kāda cita produkta nosaukums – skaistums slēpjas vienkāršībā – DIENAS KRĒMS, SEJAS MASKA, ACU KRĒMS…tie visi ir ECOOKING produkti! Tos ir viegli iegaumēt, ērti lietot un turklāt tie ir efektīvi, Jūs atbrīvojaties no rūpēm par savu ādu un vienkārši izbaudat dzīves skaistumu.

 

SAZINIES AR MUMS!

YVES ROCHER JAUNA ĶERMEŅA KOPŠANAS KOLEKCIJA

BAIN DE NATURE jeb ''dabas vanna'' ir jauna Yves Rocher ķermeņa kolekcija, kas sniedz iespēju sajust augu burvīgu! Izbaudiet neaizmirstamus relaksācijas mirkļus. Dušas un vannas želejas no Bain de Nature līnijas ar sulīgiem, atsvaidzinošiem un aptverošiem aromātiem padarīs katru vannu unikālu.

APSKATI JAUNU KOLEKCIJU

JAUNUMS