ILGSPĒJĪBA

NĀKOTNES VĀRDĀ

hamamelis.lv darbinieki pako Jūsu pasūtījumus tikai diva veida kastēs, lai optimālāk izmantotu materiālus. Šis kastes iespējams izmantot atkārtoti, piemēram, apavu glabāšanai. Pasūtījumu kastes aizpildam ar ekoloģiskām iepakošanas granulām, kas ir izgatavotas no bioloģiski irdenas kartupeļu cietes.Paraugu komplekti vai dāvanas tiek pakotas papīra maisiņos un aizsietas ar kokvilnas striķi vai lenti. Mēs cenšamies katru dienu uzlabot savu darba procesu un rūpēties par apkārtējo dabu. Nelieliem solīšiem mēs visi varam būt draudzīgāki un saudzīgāki pret dabu!
Mūsu zīmoli Yves Rocher un ECOOKING iezīmē uzņēmuma pārdomātās izvēles: cietie šampūni, pārstādājams vai atkārtoti lietojams iepakojums. 
Civilizētā pasaule ir sasniegusi jaunu pakāpi attieksmē pret sevi un dabu, dodot priekšroku dzīvesveidam, kas neved pretī iznīcībai.
Mēs esam kļuvuši prasīgāki gan pārtikas, gan sadzīves ķīmijas, gan kosmētikas izvēlē, izvairoties no sastāvdaļām, kas varētu kaitēt dabai, videi, mūsu veselībai un skaistumam. Šīs pārmaiņas ir radījusi atbildības sajūta par mūsu planētas, savu un bērnu nākotni. Mēs kļūstam arvien zinošāki par iespējamiem kairinājumiem, ko izraisa toksisku sastāvdaļu, smaržvielu un konservantu klātbūtne kosmētikā, mēs uzmanīgāk lasām etiķetes un mērķtiecīgāk izvēlamies uzticamus produktus. Rūpes par savu veselību, labsajūtu un attīrīšanos ir kļuvusi par modīgu dzīvesveidu.
PĀRDOMĀTAS SASTĀVDAĻAS
Videi draudzīgas vērtības nav tikai plastmasas mazināšana ikdienas izvēļu procesā. Tas attiecas arī uz produktos esošajām sastāvdaļām, kas paredz, ka to ražošanā tiek mazināts ūdens patēriņš, kā arī tie ir izgatavoti no dabai draudzīgiem materiāliem un vielām.
Zīmols Yves Rocher izmanto draudzīgu materiāla izmantošanu. Katra produkta iepakojums sastāv no pārstrādātiem materiāliem. Iepakojumā izmantotie materiāli ir pārstrādājami. Pat izmantotā stikla burka ir pārstrādājama. Tādējādi Yves Rocher zīmols samazina siltumnīcas efekta gāzu emisijas par 30%.
La Gacilly ir Yves Rocher zīmola sirds un unikāla ekosistēma, kas pastāv harmonijā ar dabu daudzus gadus un ir Yves Rocher filozofijas un vērtību sistēma. Tieši šeit 55 hektāros ECOCERT sertificētos laukos saskaņā ar Bioloģiskās lauksaimniecības noteikumiem tiek audzētas vairāk nekā 1100 augu sugas, starp kurām Mesembryatemum kristāls ir Serum Vegetal pretnovecošanās kolekcijas galvenā sastāvdaļa.
ILGSPĒJĪGS IEPAKOJUMS

Mūsu zīmoli Yvea Rocher un ECOOKING raugās, lai ilgtspējīgs iepakojums atbilstu dažādām prasībām. Protams, tam ir jārūpējas par produktu drošību, taču iepakojumam arī jābūt ražotam no ilgtspējīgiem materiāliem. Tāpat iepakojumam jābūt pārstrādājamam pēc izmantošanas. 

Zīmols Yves Rocher bija pirmais zīmols pasaulē, kas atteicās no plastmasas maisiņiem. Vadība likvidē plastmasas maisiņus veikalos, tā vietā iedodot pircējiem papīra vai cita materiāla iepirkumu maisiņu. Šī ideja katru gadu ietaupa 200 tonnas plastmasas. 2009. gads - tiek atklāta pirmā Eco-Hotel SPA La Grée des Landes. Tam ir piešķirti Eiropas augstākās kvalitātes un videi draudzīguma sertifikāti (HQE, Ecolable). Skaistumkopšanas salons piedāvā procedūras, izmantojot savus dabīgos un videi draudzīgos produktus.

Esi #dabaidraudzīgs!

 

DĀVANA PAR PASŪTĪJUMU

PAR PASŪTĪJUMU VIRS 40 EUR DĀVANĀ ECOOKING ŠAMPŪNS AR NIACINAMĪDU 250 ML, KAS PIEŠĶIR MATIEM APJOMU, SPĪDUMU UN AIZSARGĀ MATUS NO SAULES STARIEM.

Piedāvājums ir spēkā kamēr dāvanas ir pieejamas noliktavā.

Jautājums?Droši sazinies ar mums!