Sieviešu parfimērija

JAUNĀ AUGU KOSMĒTIKAS PAAUDZE

Yves Rocher kosmētikas eksperti ir pilnveidojuši un radījuši daudz jaunu aromātu, aizstājot ''vecos'' aromātus.

Un ir radusies neizpratne, kādēļ iemīļotie aromāti vairs nav pieejami...Iepakojums vairs nešķiet tik izsmalcināts...

Vēlētos izstāstīt vairāk par izmaiņām: 

Yves Rocher zinātnieki ir izstrādājuši Jaunu augu kosmētikas paaudzi, kas ir Jums un Planētai drošākas un dabiskākas. Izslēdzot no mūsu produktiem ap 300 sastāvdaļām, kuras tika atzītas par nepietiekami drošām. 

Jaunā augu kosmētikas paaudze ir balstīta uz to, lai aromāti atspoguļotu savienotību ar Dabu! Izgatavojot formulas pēc iespējas dabiskākas, un iepakojumu- Videi draudzīgāku! Veidojot lakonisku, mūsdienīgāku dizainu.

Aromāta formulas pamatā ir augu alkohols, saturot vairāk par 87% dabīgu sastāvdaļu. Mēs nelietojām krāsvielas - caurspīdīgā pudele ļauj par to pārliecināties. Vāciņš ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas, pudele un iepakojums ir pilnībā pārstrādājami.

Katru reizi, kad izlaižam jaunu produktu, atcerieties: Mūsu Yves Rocher  kosmētikas eksperti izveido arvien pilnīgākas formulas. Mūsu dizaineri un ražošanas komandas padara mūsu produktus un iepakojumus drošākus jums un planētai. Darot visu, lai jūs varētu izbaudīt izsmalcinātos mūsu kolekcijas aromātus, nepārtraucot rūpēties par Planētu! 

Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru