JAUNUMS! IZCEL SAVIS ACIS AR KĀDU NO JAUNAJĀM YVES ROCHER SKROPSTU TUŠĀM!!!

JAUNUMS! IZCEL SAVIS ACIS AR KĀDU NO JAUNAJĀM YVES ROCHER SKROPSTU TUŠĀM!!!

Skropstu tuša ir vislieliskākais veids, kā padarīt vēl izteiksmīgāku acu skatienu! Piesaistot citu uzmanību vēl vairāk ar savu apburošo izskatu.

Zīmola Yves Rocher jaunās skropstu tušas ir pilnveidotas, lai sievietes pat ar visjūtīgākām acīm un kontaktlēcu lietotājas justos skaisti, tai pat laikā komfortabli!

Kosmētikas eksperti ir izvēlējušies formulas pamatā izmantot Organisko Rīcineļļu, kas baro skropstas un Organisko Rudzupuķu ūdeni, kas nomierina un sniedz komforta sajūtu pat visjūtīgākajām acīm.

4 pavisam jauni skropstu tušas veidi: VOLUME, LONGUEUR, COURBE, METAMORPHOSE.

 

Kā izvēlēties pareizo skropstu tušu, lai tā sniegtu Jums vēlamo efektu?

1. VOLUME melnā skropstu tuša.

Ja Jums ir skaistas skropstas, bet sajūta, ka tās ir plānas un Jūs vēlaties piešķirt tām apjomu, tad izvēlieties jauno VOLUME skropstu tušu! 

Tai ir speciāli izstrādāta šķiedru birstīte, kas pārklāj katru skropstu, dizainēta tā, lai sasniegtu augšējās un apakšējās skropstas, precīzi definējot un piešķirot izteiktu apjomu!

Ļauj atkārtoti lietot formulu bez skrospstu savstarpējas salipšanas, lai iegūtu dabisku, tomēr īpaši apjomīgu efektu.

 

2. LONGUEUR melnā skropstu tuša.

Priekš visām daiļajām skropstu īpašniecēm, kas vēlas apjomīgākas, garākas un noteiktākas skropstas, izvēlieties jauno LONGUEUR  skropstu tušu!

Tai ir elastīga, konusveida birstīte, ļauj precīzi uzklāt un aizsniegt pat vismazākās skropstas, pārklājot un izteikti pagarinot tās.

Lai padarītu vēl pilnīgāku izskatu, atkārtojiet uzklāšanu vairākas reizes!

 

3. COURBE melnā skropstu tuša.  

Tām, kurām ir dabiski garas, bet taisnas skropstas, lai padarītu tās izteiksmīgākas, iesaku izvēlēties jauno COURBE skropstu tušu, kas gan piešķirs apjomu, gan dos izteiktu izliekumu!

Tā izliektās formas birstīte, atdala un pārklāj skropstas, apvienojot krēmveida tekstūru ar intensīvi melnu krāsu, nodrošinot  ar satriecošu un ilgstošu izliekumu visas dienas garumā.

Atliecošajai tušai var būt biezāka tekstūra nekā citām tušām, jo tai ir jānofiksē skropstu atliekums!

 

4. METAMORPHORSE melnā skropstu tuša. 

Ja vēlamies apvienot visas īpašības - izteikti pagarinātas, apjomīgas un izliektas skropstas līdz 24h noturībai, tad iesaku izvēlēties jauno METAMORPHORSE skropstu tušu!

Tās smilšu pulksteņa formas šķiedras birstīte ir ļoti ērti pielietojama. Nokrāso katru skropstu, piešķirtot skropstām neticamu apjomu un izteiksmīgu izliekumu intensīvi melnā krāsā. Pārsteidzošs apjoms garantēts!

Lai iegūtu maksimālu apjomu, uzklājiet skropstu tušu no saknes līdz skropstu galiem, virzoties augšup ar zig-zag veida  kustībām.

- Dabiskas izcelsmes sastāvdaļas

- Dermatoloģiski testētas

- Vegāniem draudzīgas

- Mūsdienīgs dizains.

Izcel savas acis ar kādu no jaunajām Yves Rocher skropstu tušām!

Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru