Anti Age Global sejas kopšanas serums

JAUNUMS NO YVES ROCHER PRETNOVECOŠANAS LĪNIJAS ANTI AGE GLOBAL!

Skaistumkopšanas rutīna, pirms miega, ar Yves Rocher produktiem no Anti Age Global pretnovecošanas līnijas! Uzlabo savu skaistuma miegu!

Skaistuma miegs: ar nakts krēmu un nakts serumu, mirdzošai ādai! 

Naktīs ādai ir īpaši nepieciešama kopšana - šajā laikā, augstas kvalitātes sastāvdaļas, var pilnībā izmantot savu potenciālu un iedarbojas ļoti efektīvi. Papildinot vai izveidojot nakts rutīnu  ar īpašiem nakts krēmiem, bagātīgiem serumiem un efektīviem pretnovecošanās līdzekļiem, Jūs dodat ādai intensīvu kopšanu.

Kas notiek ar ādu naktī?

Kamēr dienā āda ir jāaizsargā no kaitīgas vides ietekmes, naktī šūnu izplatīšanās notiek ar pilnu ātrumu. Pateicoties augstajai vielmaiņas aktivitātei, skaistumkopšanas līdzekļu sastāvdaļas naktī iekļūst ādā daudz efektīvāk!

Svarīgi katru vakaru, kārtīgi attīrīt seju no dekoratīvās kosmētikas atliekām, netīrumiem. Pēc tam lietot nakts serumu, pabeidzot ar nakts krēmu.

Kā darbojas nakts serums? 

Yves Rocher kosmētikas eksperti ir radījuši Anti Age Global BI-Phase nakts serumu, kurā ir apvienotas visas aktīvās sastāvdaļas ļoti koncentrētā veidā. Garantējot maksimālu efektu!

Mūsu atjaunojošajā divfāžu nakts koncentrātā aktīvā sastāvdaļa tiek izmantota ļoti koncentrēta seruma veidā kombinācijā ar vērtīgām eļļām. Divas fāzes garantē dubultu efektivitāti un tādējādi nodrošina mirdzošu ādu.

Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir nektārs no Ceriņu pumpuriem, kam piemīt unikāla spēja, stimulēt ādas šūnu atjaunošanos un mazināt negatīvās stresa pazīmes. Spēcīgi iedarbojas pret ādas novecošanās pazīmēm un darbojas ādā no iekšpuses.

Vieglās tekstūras dēļ tas ātri uzsūcas, un tāpēc to var ideāli izmantot kā papildinājumu ikdienas kopšanai. Ar katru dienu āda tiek izlīdzināta, padarīta tvirtāka un gaišāka, veselīgāka.

Pēc seruma lietošanas iesakām uzklāt Anti Age Global nakts krēmu ar pretnovecošanas efektu!

Kā darbojas nakts krēms? 

Izmantojot īpaši pielāgotus kopšanas līdzekļus un augstas kvalitātes augu kosmētiku, jūs varat atbalstīt un pat paātrināt ādas atjaunošanās procesu. Sakarā ar īpašām aktīvajām sastāvdaļām, kuras labāk uzsūcas naktī. 

Tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties ļoti labu nakts krēmu, kam ir augstas kvalitātes sastāvdaļas. 

Anti Age Global nakts krēma galvenā sastāvdaļa ir ekstrakts no Ceriņu nektāra pumpuriem, kas pakāpeniski izlīdzina smalkās līnijas un krunciņas uz ādas. Padarot ādu tvirtu un Pabarotu!

Vislabākajam rezultātam, lai mūsu āda ir skaista, mirdzoša un veselīga, svarīgi ir labs, sabalansēts miegs. Lielākajai daļai pieaugušo gulēšanas laiks no septiņām līdz astoņām stundām naktī tiek uzskatīts par ideālu. Svētku rituāli vakarā un skaidras procedūras var palīdzēt sasniegt šo mērķi pēc iespējas biežāk. Izšķirošais faktors ir ne tikai ilgums, bet arī kvalitāte: stress, raizes vai spiediens uz noteiktu laiku var negatīvi ietekmēt miega intensitāti un dziļumu. Tāpēc ir svarīgāk censties izveidot veselīgus ieradumus.

Vairāk informācijas par katru produktu varat aplūkot:

ANTI AGE GLOBAL nakts krēms 50ml – Hamamelis

ANTI AGE GLOBAL BI-PHASE nakts serums 30ml – Hamamelis

ANTI AGE GLOBAL serums 50ml – Hamamelis

 

 

Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru