KĀ IEGŪT PERFEKTAS SARKANĀS LŪPAS?

KĀ IEGŪT PERFEKTAS SARKANĀS LŪPAS?

Perfektas sarkanas lūpu krāsas uzklāšana dažkārt aizņem dažas minūtes ilgāk nekā dabīgākas krāsas uzklāšana, bet kurš gan žēlotu šo laiku tik skaistam rezultātam? Sarkanās lūpas ir lieliski piemērotas gan ikdienai, gan svētku izskatam. Tā ir klasika, kas izcels ikvienu. Tomēr, kā uzklāt šo toni, lai iegūtu patiesi perfektu rezultātu?

 

1.solis

Pirms lūpu krāsas uzklāšanas ir svarīgi pienācīgi parūpēties par savām lūpām - izmanto lūpu skrubi, lai attīrītu lūpas un padarītu tās gludas, vienmērīgai lūpu krāsas uzklāšanai, un kārtīgi tās mitrini ar lūpu balzamu.


2.solis

Neaizmirsti par lūpu kontūrzīmuli, lai izveidotu perfektu kontūru un izvairītos no izplūdušas lūpu krāsas. Kontūrzīmuli izvēlies tādā pašā tonī kā lūpu krāsa un uzzīmē lūpu kontūru. Lai iegūtu ilgstošāku noturību vari ar kontūrzīmuli ietonēt visas lūpas, ne tikai kontūru. Tādā veidā izveidojot noturīgāku bāzi.


3.solis

Uzklājot lūpu krāsu izmanto lūpu krāsas uzklāšanai piemērotu otiņu. Sāciet no augšlūpas vidus virzienā uz āru. Arī apakšlūpu krāsojiet virzienā no vidus uz āru.


4.solis

Kad pirmā kārta ir uzklāta, noņemiet lieko lūpu krāsu iespiežot salveti starp lūpām un uzklājiet otru kārtu ar lūpu krāsu, tā piešķirot tai ilgstošāku noturību.

 

 Apskati šos produktus:

 

Ecooking LŪPU SKRUBIS, hipoalerģisks

Yves Rocher AUTOMĀTISKS LŪPU KONTŪRZĪMULIS, Sarkans

Yves Rocher GRAND ROUGE lūpukrāsa Nr. 118

 

Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru