YVES ROCHER - ACU ĒNAS.

YRIA.
Vēl izteiksmīgāks skatiens.
* līnijas YRIA viens no acu ēnu veidiem
Zīmola Yves Rocher dekoratīvās kosmētikas līnija - YRIA. Maigais teksturētas acu ēnas dažnedažādos toņos. Jutekliski, izsmalcināti toņi, kas piešķir izskatam izteiksmi. Kosmētikas eksperti kā galveno aktīvo sastāvdaļu izvēlējās rīsu pulveri, kas padara acu ēnas maigi un viegli uzklājamas, saglabājoties visas dienas garumā. Zīdaina tekstūra, izlīdzina acu plakstiņu ādu.
Luminelle.
Daudzveidīgu toņu izvēle.
Zīmola Jaunā gamma Luminelle - vienkārša un neatvairāma, un neaizstājams palīgs tiem, kas sper pirmos soļus grima Pasaulē. Šo ēnu formulas sastāvā tika izvēlēts kumelīšu ekstrakts, savu nomeirinošo īpašību dēļ. Pateicoties tam, ēnām ir ļoti maiga tekstūra un tās ir viegli uzklājamas, jums pat nav nepieciešama speciāla otiņa. Sniedzot perfektu, tai pat laikā vienkāršu acu
skatienu.
Couleurs Nature.
Noturīgs tonis visas dienas garumā.
*vieni no piemajiem Couleurs Nature acu ēnu dizainiem
Gamma Couleurs Nature - īsta sajūtu palete, eksperimentējiet ar šiem drosmīgajiem toņiem. Tīrs, pielāgojams un noturīgs tonis. Acu ēnas formulas sastāvā Bambusa serdes ekstrakts, kas piešķir krāsojumam zīdainu izskatu. 
Kā arī maigi smalks rīsu pūderis, kas sniedz dzirkstošas krāsas un dzidru skatienu. Visām Couleurs Nature acu ēnām ir maiga zīdaina konsistence, ideāla uzklāšana un izteiksmīgs tonis.
*ieskats no šā brīža esošajām acu ēnām
Acu ēnas ar mirdzošu, perlamutra vai matētu efektu. Krāsas toņi radīti iedvesmojoties no Dabas. Formulas sastāvā Rīsu ekstrakti, no Āzijas, kas sniedz īpaši pigmentētus toņus. Pulverveida tekstūra, viegli uzklājas uz acu plakstiņiem, un ļauj mainīt krāsas toni no gaiša līdz izteikti bagātīgai un spilgtai krāsai. 
Visus pieejamos toņus varat atrast ŠEIT : MAKE-UP ACĪM – Tagged "Acu ēnas" – Hamamelis

Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru