YVES ROCHER - ACU UN UZACU ZĪMULIS.

Luminelle.
Zīmola Jaunā kolekcija Luminelle - vienkārša un neatvairāma.
Krāsu eksplozija ar jaunajiem acu zīmuļiem, komforts, tekstūra un precīza līnija. 
Izcel vēl vairāk savas acis!
Couleurs Nature.
Līnijas Couleurs Nature daudzveidīgs acu zīmuļu klāsts, dažnedažādos toņos, niansēs un tekstūrās. Kā ārī dāžādu toņu uzacu zīmuļi, uzacu kontūras izlīdzināšanai, perfektas formas radīšanai. Maigas un krēmīgas tekstūras, kas ļoti labi klājas, ar lielisku noturību.
Šā brīža klāsts ar acu un uzacu zīmuļiem. 
Klāsts ar uzacu zīmuļiem, noteiktām uz izteiktām uzacīm
Uzacu zīmulis pārveido un aizpilda retas uzacis, lai iegūtu dabiski pastiprinātu izskatu. Yves Rocher Kosmētikas eksperti  formulā ir izmantojuši augu izcelsmes sastāvdaļas, kā Šī sviestu. Tā vieglā un pulverveida tekstūra viegli slīd un ļauj izveidot vienotu līniju. 
Acu zīmuļi 3in1 - izteiksmīgam skatienam!
 Yves Rocher Kosmētikas eksperti  formulā ir izmantojuši augu izcelsmes sastāvdaļas, kā Rīcineļļa, kas bagāta ar taukskābēm, kas piešķir lietošanai maigumu. Īpaši maiga, krēmvaida tekstūra.
Acu zīmuļi intensīvie - spilgti, ļoti pigmentēti toņi ar īpaši maigu krēmveida tekstūra! Kosmētikas eksperti ir bagātinājuši formulu ar augu izcelsmes Karnaubas vasku, sniedzot īpaši intensīvu toni. Īpaši maiga tekstūra, izceļ Tavas acis.
Acu zīmuļi ūdensizturīgie izgaismo jūsu acis ar īpaši intensīvu krāsu!
Yves Rocher Kosmētikas eksperti ir izvēlējušies formulas pamatā izmantot Kumelīšu ekstraktu, tā aizsargājošo īpašību dēļ. Krēmveida tekstūra nodrošina ļoti skaidru līniju un izteiksmīgu skatienu!
Vairāk par visiem mūsu piedāvātajiem aksesuāriem varat atrast ŠEIT: MAKE-UP ACĪM – Hamamelis

Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru