YVES ROCHER: AUGU KOSMĒTIKAS LĪNIJA, KAS SAGLABĀJUSIES LĪDZ MŪSDIENĀM.

YVES ROCHER: AUGU KOSMĒTIKAS LĪNIJA, KAS SAGLABĀJUSIES LĪDZ MŪSDIENĀM.

Anti Age Global.
Yves Rocher līnija Anti Age Global ar natīvām augu šūnām. 
hamamelis.lv
* attēlā redzami pirmie produkti no līnijas Anti Age Global 
Ekskluzīvā gamma Anti Age Global - Globālā ādas kopšana pret vecuma izmaiņām. Cīnoties pret galvenajām novecošanas pazīmēm : mitrinot ādu, izlīdzinot grumbas, paaugstinot ādas elastību, padarot ādu mirdzošu, atjaunojot, novēršot tumšos lokus un maisiņus zem acīm. Paredzēta ādas atjaunošanai.
Yves Rocher Augu Kosmētikas eksperti izvēlējās formulā izmantot, kā galveno komponentu JAUNĀS 4G PAAUDZES AUGU CILMES ŠŪNAS. Pateicoties kurām augiem piemīt spēja patstāvīgi reģenerēties, kā arī tās iedarbojas uz galvenajām novecošanas pazīmēm, jo tās ir kā fenomenāla formulas daļa.
hamamelis.lv
* attēlā tagad esošā līnija Anti Age Global 
Ļoti laba un spēcīga līnija pret novecošanās pazīmēm. Yves Rocher Kosmētikas pētnieki sastāvu ir pamainījuši un kā galveno formulas aktīvo sastāvdaļu ir izvēlējušies nektāru no Ceriņu pumpuriem, kam piemīt unikāla spēja, stimulēt ādas šūnu atjaunošanos un mazināt negatīvās stresa pazīmes. Spēcīgi iedarbojas pret ādas novecošanās pazīmēm un darbojas ādā no iekšpuses.
Padarot ādu gludāku, mirdzošāku un vizuāli jaunāku!
Anti Age Global dienas serums, darbojas kā atjaunojošais korektors, kas uzreiz padara ādu gludāku. Formula ir papildināta ar lakricu, kas cīnās pret pigmentāciju, un augu nektāru no Ceriņu pumpuriem.
Anti Age Global divfāžu nakts serums, satur 2 reizes vairāk Ceriņu augu nektāru, kā arī vērtīgas augu eļļas, kā Jojobas eļļa. Zīdaina, mīksta un ātri ādā iekļūstoša tekstūra, kas lieliski apvieno serumu un vērtīgās eļļas.
Visi Anti Age Global līnija darbojas dziļajos ādas slāņos, 72 stundu laikā pilnībā atjaunojot šūnas un uzlabojot starpšūnu komunikāciju, lai nodrošinātu ideālu ādas slāņu metabolismu.  
stāsta turpinājums sekos..
Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru