YVES ROCHER: AUGU KOSMĒTIKAS LĪNIJA, KAS SAGLABĀJUSIES LĪDZ MŪSDIENĀM.

OVALE LIFTING.
Ar gammu OVALE LIFTING izjūtiet dubultu liftinga efektu.
hamamelis.lt
Yves Rocher Zaļās grāmatas 2012 Jaunums - gamma Ovale Lifting. Līdzekļi, kuru sastāvā bija smiltsērkšķu ekstraksts, kas nodrošināja divkāršu liftinga iedarbību. Dodot dziļu precīzu sejas kontūru atjaunošanu, stimulējot 3 galvenās iekšējās ādas sastāvdaļas : kolagēnu, elastīnu un hialuronskābi. Rezultātā sejas kontūra kļuva daudz precīzāka, atguva apjomu un elastību.
Lifting Vegetal.
Atjauno sejas ovāla formu, ar liftinga efektu.
hamamelis.lvhamamelis.lv
hamamelis.lvhamamelis.lv
Ovale Lifting nomainīja uz gammu Lifting Vegetal. Kļūstot vecākam, mainās arī mūsu seja. Gadu gaitā sejas ģeometrija zaudē asumu. Hormona deficīts izraisa elastības zudumu. Jaunās Yves Rocher Lifting Vegetal līnijas mērķis ir rūpīgi risināt šo problēmu. Pruduktu mērķis ir neitralizēt un izlabot nokritušo ādu sejas apakšpusē.
Novecojot, mūsu sejas ovāla forma mainās, sejas muskuļi zaudē spēku, āda atslābinās.
Yves Rocher Kosmētikas eksperti ir atklājuši aktīvo sastāvdaļu, kas var mainīt šo procesu un piedāvāt sievietēm risinājumu ovālas formas atjaunošanai. Izmantojot Lifting Vegetal līniju, kas sastāv no augu kolegēna, ko iegūst no Savvaļas zāles. Tas nostiprina, tonizē un stiprina ādu, sniedzot tūlītēju liftinga efektu. 
Lifting Vegetal gamma sastāv no 4 produktiem ar kuriem sīkāk varat iepazīties Šeit :
turpinājums sekos..

Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru