YVES ROCHER: AUGU KOSMĒTIKAS LĪNIJA, KAS SAGLABĀJUSIES LĪDZ MŪSDIENĀM.

YVES ROCHER: AUGU KOSMĒTIKAS LĪNIJA, KAS SAGLABĀJUSIES LĪDZ MŪSDIENĀM.

  PRO - RETINOL 100% VEGETAL
+ ENZYMES DE JEUNESSE.
''Pamodiniet jaunības enerģiju."
hamamelis.lv
 PRO - RETINOL 100% VEGETAL+ ENZYMES DE JEUNESSE bija viena no pirmajām Yves Rocher sejas kopšanas produktu kolekcijām, cīņā pret pirmajām novecošanas pazīmēm, lai saglabātu jaunību. Yves Rocher Augu Kosmētikas Laboratorijā tika atvērts unikāls komplekss, kas tika balstīts uz Pro - Retinola 100% Augiem un dabiskajiem fermentiem. Fermenti ir šūnu atjaunošanās pamats un vecuma pazīmju novēršanas atslēga.Tā bija pirmā unikālā līnija, cīņā pret gadalaiku maiņu un nelabvēlīgo vides faktoru ietekmi uz ādas. 
ELIXIR 7.9
Inovācija pret novecošanos. 
hamamelis.lv
Kolekciju  PRO - RETINOL 100% VEGETAL+ ENZYMES DE JEUNESSE ar laiku nomainīja līnija ELIXIR 7.9, kas bija 12 gadu pētījumu rezultāts. 7 augu aktīvās vielas un 9 patenti ādas kopšanas līdzekļiem pret novecošanos. Šis nepārspējamais komplekss pastiprināja ādas šūnu aktivitāti, paātrinot ādas jaunības atgūšanu. Viena no aktīvajām sastāvdaļām bija Moringa sēklu ekstrakts, kas darbojās kā antioksidantu vairogs, efektīvi aizsargājot šūnas no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības. 
ELIXIR JEUNESSE
Nekavējoties detoksicēta, jūsu āda ir enerģiska un sejas krāsa ir mirdzoša.
hamamelis.lv
Mūsdienās kolekcija ELIXIR 7.9 ir nomainīta uz līniju ELIXIR JEUNESSE. Pilnveidota efektīga pretnovecošanās kolekcija, kas cīnās ar negatīviem vides faktoriem - zilo gaismu no sīkrīkiem un ultravioleto starojumu. Yves Rocher kosmētikas eksperti formulas pamatā ir izvēlējušies izmantot  brīnuma ekstraktu no Aplfoi auga. Āda tiek bagātināta ar skābekli, sejas āda paliek enerģiskāka un mirdzošāka, samazinās grumbiņas un smalkās līnijas. Alfoi ekstrakts viegli uzsūcas ādā un palīdz cīnīties pret novecošanās paātrinātājiem, piemēram, piesārņojumu, UV starojumu, stresu un nogurumu, veicinot ādas atjaunošanos un veidojot pretpiesārņojuma aizsardzības sistēmas.
Vairāk par katru ELIXIR JEUNESSE produktu varat atrast ŠEIT:
turpinājums sekos..
Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru