YVES ROCHER - LŪPU KRĀSA.

YRIA.
Brīnišķīgs smaids.
* līnijas YRIA lūpu krāsa
YRIA - zīmola Yves Rocher dekoratīvās kosmētikas līnija, kas izceļ vēl vairāk personību. Lūpu krāsas, kas sniedz ne tikai toni, bet arī komfortu. Formulas sastāvā rīsu eļļa, sniedz vieglu tekstūru, pārklājot lūpas ar valdzinošu toni, saglabājot visas dienas garumā perfektu makiāžu.
Luminelle.
Daudzveidīgs krāsu efekts uz lūpām.
 
Zīmola Jaunā gamma Luminelle - vienkārša un neatvairāma, un neaizstājams palīgs tiem, kas sper pirmos soļus grima Pasaulē. Formula satur īpaši gaišas perlamutra daļiņas, kas lūpām piešķir izteiktu spīdumu un caurspīdīgu krāsu. 100% valdzinošs izskats.
Couleurs Nature.
Smaids, kas paliek atmiņā.
Ar jauno gammu Couleurs Nature jūs varat veikt jebkādas izmaiņas. Tas ir lauks vēl nebijušu juteklisku fantāziju uzplaukumam : patīkami pieskārieni, maigas tekstūras un dažādi krāsu toņi.Augsti tehnoloģiju pigmenti kvēlojošām, košām krāšam un ilgi noturīgām tekstūrām. Jūsu lūpas izraisa sensāciju. 
Formulas sastāvā bioloģiskā sezama eļļa. Maiga, mitrinoša un barojoša konsistence, izteiksmīgi zīdaina krāsa. 
Sexy Pulp.
Gamma Sexy Pulp ar izteiskmīgiem un gardiem, dažādu veidu lūpu spīdumiem. Īpaši pigmentēti toņi, nav lipīga tekstūra, ilga noturība. Sniedz lūpām piepildītu un vieglu sajūtu. Lūpas ar izteiksmīgu izskatu ar to mirdzošajām perlamutra krāsām. Formulas sastāvā E vitamīns, Karitē eļļa un kolagēna uzlabojošs ekstrakts. 
Grand Rouge.
Zīmola Yves Rocher neaizmirstama lūpu krāsa.
Ļaujieties šīs elegantās lūpukrāsas valdzinājumam! 
Burvīgas intensīvas krāsas u kopšanas kombinācijas. Īsts eliksīrs, kam ir kūstoša tekstūra, kas bagātināta ar Kamēlijas eļļu, ideālai lūpu krāsošanai un atjaunojošo īpašōibu dēļ. Mirdzums un neatkārtojamas krāsas. Saglabājot izturību līdz pat 6h, nepadarot lūpas sausas.
Rouge Vertige.
    Valdzinoši toņi ar barojošu tekstūru lūpām.
Gamma Rouge Vertige - satīna, mirdzošām vai spīdīgām lūpām.
Viegla, komfortu sniedzoša tekstūra, mitrina un sniedz bagātīgas nokrāsas toni. Formulas sastāvā Ķiršu sēklu eļļa, pateicoties tās sastāvā esošajām taukskābēm, tai piemīt mīkstinošas un barojošas īpašības. Bez mionerāļeļļām, silikona un parabēniem. Rūpējoties par augu un Jūsu skaistumu.
Visas mūsu piedāvātās lūpukrāsas varat aplukot ŠEIT :

Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru