YVES ROCHER - SKROPSTU TUŠAS ATTĪSTĪBAS GAITA.

YRIA.
Maiga skropstu pagarinoša tuša.
 
*līnijas YRIA skropstu tuša
Viena no pirmajām dekoratīvās kosmētikas līnijām - YRIA. Yves Rocher Augu Kosmētikas eksperti kā galveno aktīvo sastāvdaļu izvēlējās ekstraktus no rīsu eļļas, tās mitrinošo īpāsību dēļ. Pateicoties sastāvam tuša redzami pagarināja skropstas, skaisti atdalot tās ar speciālu birstīti. Sniedzot dabisku izskatu.
Couleurs Nature.
''Skropstu tuša, kas piesaista visus skatienus Jums!"
* līnijas Couleurs NATURE skropstu tuša, zila
Couleurs Nature košās skropstu tušas ( MASCARA ĖCLAT) ar dažādiem krāsu toņiem, izteiktam acu skatienam. Tās krēmveidīgā tekstūra ļauj tai ātri nožūt un tā ir ļoti noturīga. Skropstu tušas, kas ieliec skropstas un padara tās biezākas (MASCARA RECOURBANT AT VOLUMATEUR).
Sastāvā divi aktīvie komponenti, Agaves sula un Mandeļu proteīni. Skatieni tiks pievērsti Jums!
Mascara Longueur 360. 
Mascara Volume Dėployė.
 
Yves Rocher eksperti pirmo reizi izgatavoja britstīti-ķemmīti ar sfērisku galiņu, kas ļāva sasniegt pat vismazākās skropstiņas. Nokrāsojot 100% ikvienu skropstu, padarot tās garākas un nodrošinot noturību līdz 12h. 
Mascara Volume Dėployė skropstu tušas izteiktam apjomam. Maigi aizsniedz katru skropstu, sastāvā esošais Rīsu vasks atjauno skropstas un piešķir tām apjomu. Speciālā birstīte garantē, ka skropstas kļūst biezālas un apjomīgākas.
Sexy Pulp.
Skropstu tuša Ultra Apjoms.
Yves Rocher Augu kosmētikas eksperti 2012. gadā radija jauninājumu ar Sexy Pulp skropstu tušām, kuras galvenais noslēpums bija, tās birstīte ar bieziem sariņiem, kas rūpīgi noskrāso visas skropstiņas, tās savstarpēji nesaķepinot, un piešķirot izteiktu apjomu katrai no tām! Formulas pamatā Kaurnaubas vasks, kas sniedz nepārspējamu apjomu, izteiksmīgam un krāšņam izskatam!
Vertige Volume.
''Palielināts apjoms no pirmās lietošanas reizes.''
Vertige Volume skropstu tušas izteiktam apjomam. Yves Rocher kosmētikas eksperti sastāvā izvēlējās Elemi sveķus, kas fiksē un strukturē skropstu izliekumu. Sniedzot juteklisku izskatu līdz pat 12h. 
Jaunākās skropstu tušas.
Yves Rocher ekspertu inovācija.
Zīmola Yves Rocher jaunās skropstu tušas ir pilnveidotas, lai sievietes pat ar visjūtīgākām acīm un kontaktlēcu lietotājas justos skaisti, tai pat laikā komfortabli! 
Kosmētikas eksperti ir izvēlējušies formulas pamatā izmantot Organisko Rīcineļļu, kas baro skropstas un Organisko Rudzupuķu ūdeni, kas nomierina un sniedz komforta sajūtu pat visjūtīgākajām acīm.
4 jauni skropstu tušas veidi : VOLUME, LONGUEUR, COURBE, METAMORPHOSE.
Izcel savas acis ar kādu no jaunajām Yves Rocher skropstu tušām :

Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru