YVES ROCHER: STĀSTS PAR AUGU KOSMĒTIKAS ATTĪSTĪBAS GAITU turpinājums..

YVES ROCHER: STĀSTS PAR AUGU KOSMĒTIKAS ATTĪSTĪBAS GAITU turpinājums..

1970. gadā Yves Rocher produktu pārdošana kļuva globāla - pirmās Yves Rocher filiāles atklāja Beļģijā un Šveicē.

1973. gadā nākamais zīmola attīstības solis bija speciālista kosmetologa klātbūtne kosmētikas tirdzniecības vietās. Kosmetologi palīdzēja klientiem izvēlēties produktus, kas būtu ideāli piemēroti viņu ādas tipam, kā arī tika sniegti ieteikumi, kā pareizi lietot, lai iegūtu labāko rezultātu. Šis inovatīvais attīstības solis ievērojami palielināja pārdošanas apjomus un zīmola reitingi manāmi pieauga. 

yves rocher hamamelis.lv

*attēlā redzams viens no Yves Rocher veikaliem, mūsdienās

Līdz ar zīmola popularitātes pieaugumu palielinājās arī ražošanas jauda. Yves Rocher uzcēla 3 specializētas rūpnīcas.1979. gadā rūpnīca Rieux, kur sāka ražot visus produktus priekš grima, 1982. gadā rūpnīca Ploemmel, kur tika ražota visa Parfimērija.1991. gadā rūpnīca les Villes Geffs, kas ražoja ādas kopšanas un higiēnas līdzekļus. 

1977. gadā, La Gasilly laukos, Francijā tika dibināts Botāniskais dārzs, kurā atradās vairāk nekā 1100 sugu augi, kas tiek prezentēti četrās tematiskajās kolekcijās: kosmētikas, etnobotānikas, smaržīgi augi, retas un apdraudētas sugas. Viena no labākajām ir vērmeles kolekcija.

Īpašu vietu Botāniskajā dārzā aizņem zinātniskā kolekcija ar kosmētikas un ārstniecības līdzekļu augiem, caur kuriem apmeklētāji iepazīstas ar bioķīmisko un terapeitisko īpašību dažādajām kultūrām. Piemēram, Jūs varat uzzināt par  augiem, potenciāli vajadzīgiem eksperimentiem laboratorijās "Yves Rocher", un sugu veidiem, kuri jau ir bagātinājuši Augu Kosmētikas kolekcijas.

La Gasilly ir zīmola Yves Rocher sirds. Tieši tur uz 55 hektāru laukiem, kas apzīmēti ar ECOCERT sertifikātu, saskaņā ar bioloģiskās lauksaimniecības noteikumiem tiek audzētas vairāk nekā 1100 augu sugas. Visi La Gasilly audzētie augi nodrošina zīmola pamatvajadzības un izejvielas. 

La Gasilly kalnos atrodas Eko-viesnīca ''SPA La Grée des Landes", kas 100% atbilst vides cieņas koncepcijai, respektējot un cienot Dabu.

Yves Rocher la Gasilly laukihamamelis.lv

yves rocher la gasilly lauki *attēlā redzami skati no La Gasilly Botāniskā dārza, mūsdienās 

stāsta turpinājums sekos..

Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru