YVES ROCHER: STĀSTS PAR AUGU KOSMĒTIKAS RADĪTĀJU turpinājums..

YVES ROCHER: STĀSTS PAR AUGU KOSMĒTIKAS RADĪTĀJU turpinājums..

Augu Kosmētikas dzimšana.

* attēlā redzama Ficaria verne jeb Mazā strutene.
Augu Kosmētikas rašanās ir ļoti aizraujošs stāsts.
Tas aizsākās 50. gadu sākumā. Kad dziednieks atklāja  Rocher kungam slepeno eliksīra recepti no Ficaria verna saknes, ko parasti sauc par mazo struteni.
Šīs zāles bija ļoti efektīvs līdzeklis vēnu ārstēšanā. Pamatojoties uz šo eliksīru, Yves Rocher sagatavoja ļoti efektīvu krēmu.
* attēlā redzams skats no Yves Rocher virtuves.
 
Viņš sāka gatavot šo ārstniecisko krēmu tieši savas mātes virtuvē. Daudzi konkurenti - galvenokārt farmaceiti - nebija apmierināti ar tā panākumiem un sāka sūdzēties. Kā rezultātā Rocher regulāri tika izsaukts uz tiesu. Bet šis šķērslis viņu neapturēja, gluži pretēji - motivācija tikai pieauga.
Laika gaitā krēms kļuva vēl pieprasītāks, un cilvēki no kaimiņu ciemiem sāka to pasūtīt arvien biežāk. Yves Rocher sāka to sūtīt pa pastu - un tas bija Augu Kosmētikas rašanās sākums!
Pašā sākumā, Viņam nebija liela ražošanas apjoma un daudz naudas, bet ļoti liela vēlme, Yves Rocher nolēma virzīt savu ideju un sasniegt virsotnes.
Plāns bija vienkāršs: sākt publicēt sludinājumus valsts presē un pārdot savu brīnumaino krēmu pa pastu. Ideja guva milzīgus panākumus!
Tā dzima Augu Kosmētika!
Par tālāko Yves Rocher attītības gaita, uzzināsiet nākošajā reizē... 
Atgriezties uz blogu

Iesniegt komentāru