Yves Rocher - tonālā krēma attīstības gaita.

YRIA.

Teint Rayonnant - tonālais krēms.

*līnijas YRIA tonālais krēms

Viens no pirmajiem tonālajiem krēmiem, ko izveidoja Yves Rocher Augu Kosmētikas eksperti bija no līnijas YRIA. Tā galvenās sastāvdaļas bija Zaļās tējas ekstrakti un Žeņšeņs. Kas seju mitrināja, uzsūcoties epidermas augšējos slāņos. Aizsargājot ādu un radot veselīgas ādas efektu. Radot starojošas sejas efektu.

Couleurs NATURE.

"Sejas krāsa kā sapnī."

* attēlā viens no līnijas Couleurs NATURE tonālajiem krēmiem

Laikam ejot Yves Rocher līniju YRIA papildināja uz līnija Couleurs NATURE, lai sniegtu gludu un vienmērīgu ādu, sniedzot ideālu toni līdz pat 14h, Tam piemita unikāla iedarbība - stimulējot šūnu elpošanu un piešķirot ādai vēl vairāk mirdzuma. Sastāva pamatam tika izmantots rīsu ekstrakts, kas ādai sniedz dabisku mirdzumu. 

Rayonnant Jeunesse.

Augu Kosmētikas inovācija ''Mirdzums un Jaunība.''

*Royannant Jeunesse tonālais krēms

Pirmoreiz Yves Rocher zīmols izveidoja makiāžas līniju sejai, pievienojot rožu eļļas vasku, tadējādi piešķirot acumirklī atjaunojošu efektu. Matētai un zīdainai ādai.  

Zero Default.

Tonālais krēms - Fluīds ''Bez trūkumiem.''

Līnijas Zero Default tonālais krēms zīdainam un viegli matētam efektam. Saglabājot noturību 14 stundu garumā. Pateicoties sastāvā iekļautajiem stabilajiem minerālu Fitopigmentiem. 

Tagad, veikala plauktos atrodamie tonālie krēmi.

*Rayonnant Jeunesse

Yves Rocher Kosmētikas eksperti ir nodibinājuši pirmo izlīdzinošo Pērli un rožu vasku, ar sejas optiskās korekcijas spēku, lai iegūtu tūlītēju jauneklīgu efektu. Āda uzreiz ir gludāka, sejas krāsa izstaro jaunību! 

* Zero Default Confort

Yves Rocher Kosmētikas eksperti ir izvēlējušies bagātināt formulu ar 1000 rožu nomierinošu eļļu, kas piemērota jebkurai sezonai, jebkuram gadījumam, pat viss sausākajai ādai. Nomierina un baro ādu, sniedzot tai komforta sajūtu visas dienas garumā.

* BB PEAU PARFAITE

Pati jaunākā tonālā krēma līnija - BB PEAU PARFAITE! 

Yves Rocher augu kosmētikas pētnieki ir izvēlējušies zaļo Rīsu ekstraktu, tā aizsargājošo īpašību dēļ un apvienojuši ar izlīdzinošiem pigmentiem, lai iegūtu vienmērīgu ādas toni un dabisku mirdzumu.

Tonālis krēms ar daudzpusīgām īpašībām.

Vairāk par katru tonālo krēma veidu, atradīsiet ŠEIT :

MAKE-UP SEJAI – Hamamelis

 

 


Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru