YVES ROCHER - VAIGU SĀRTUMS

Mūsdienās šķiet, ka vaigu sārtums tiek atstāts malā un ir sen aizmirsts. It kā mēs tik ļoti baidītos par vaigu sārtuma intensitāti un tāpēc atsakamies no gadsimtiem ilgas tradīcijas mazliet vairāk izcelt vaigus, kas arī piešķirs sejai vairāk dzīvīguma un kopējam grimam vairāk dimensijas, tādā veidā padarot grima gala rezultātu pat dabīgāku. Patiesībā interesei par sejas krāsu un vaigu krāsošanu ir dziļas saknes un aizraujoša vēsture.
Piemēram Senajā Ēģiptē uz vaigiem un lūpām berzēja maltu okeru (dabīgs māla zemes pigments), savukārt, lai akcentētu acis, izmantoja kokogli. Agrīnie grieķi izmantoja sasmalcinātu zīdkoka sulu, lai viegli iekrāsotu vaigus. Aristokrātiskie romieši kopšanas rituālos iekļāva ādu balinošus svina savienojumus un bieži papildināja tos ar sarkanu vermiljonu (minerālu cinobra pulverveida formu), lai iegūtu izteiktāku vaigu krāsu. 
Vaigu sārtums tika uzskatīts par jaunības un svaiguma pazīmi, kā arī par juteklības un auglības pazīmi. Ieviešot dažādus kosmētikas zīmolus, pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados modē parādījās pasteļtoņi, un Supermodel 90. gadu kāpums uz podiumiem ieraudzīja svītrainus spilgti rozā spīdumus.
Šodien mēs dodam priekšroku uzklāt vaigu sārtumu uz vaigu āboliem.
Mazs ieskats zīmola Yves Rocher laika gaitā bijušajām kosmētikas līnijām, kā YRIA, LUMINELLE UN COULEURS NATURE. Kuras piedāvāja izsmalcinātus vaigu sārtumus, ar īpaši maigām un vieglām tekstūrām, lai vairāk izceltu vaigu kaulus. 
Šā brīža klāsts ar vaigu sārtumiem.
Yves Rocher Kosmētikas eksperti ir iedvesmojušies no vairākām Rožu šķautnēm. Formulas pamatā izvēlējušies Muskata Rozes eļļas ekstraktu, kas piedāvā ļoti pigmentētas krāsas ar smalkām rožu notīm un ziedlapiņu sajūtu.
Zīdaina tekstūra ar pulverveida faktūru, viegli uzklājas, uzreiz piešķirot dabisku mirdzumu un ļaujot vēl vairāk izcelt vaigu kaulus, koptēlu.
Vairāk par mūsu piedāvāto dekoratīvo kosmētiku sejai varat atrast ŠEIT: MAKE-UP SEJAI – Hamamelis

Vecākas ziņas Jaunākās ziņas


Iesniegt komentāru