DĀVANU IESAIŅOŠANAS IDEJAS

Tātad, jūs beidzot atzīmējāt visus no sava dāvanu saraksta un tagad atliek tikai visu iesaiņot! Ja nejūtat iedvesmu un vēlaties kaut ko citu, nevis seno spīdīgo sarkano un sudraba krāsu, mums ir daži ātri un vienkārši risinājumi!

1. VARIANTS:

Zemei draudzīgs, atkārtoti izmantots dāvanu iesaiņojums!
Vai jums ir brāļameita, kas dzīvo, lai ceļotu vai māsa, kura nevar dzīvot bez mūzikas? Pārsteidz viņus ar personalizētu iesaiņojuma papīru, piemēram, iesaiņojot dāvanu nošu papīrā vai kartē. Tas ir ne tikai skaists veids, kā mainīt dāvanu iesaiņojumu, bet arī labvēlīgi ietekmēt vidi.

Ja nevarat atrast neko, ko atkārtoti izmantot, vienmēr varat izmantot brūnu kraftpapīru. Tas ir izturīgs, parasti izgatavots no pārstrādāta papīra, piemēram, RIMI papīra maisiņi.  Lieliska videi draudzīga alternatīva tradicionālajam iesaiņojuma papīram. 

Bildē visas dāvanas ir iesaiņotas RIMI papīra maisiņos.

2.VARIANTS:

Modernā japāņu dāvanu iesaiņošana!
Furoshiki tehnika jeb tradicionālā japāņu māksla ietīt ar audumu ir gan brīnišķīgs, gan ārkārtīgi oriģināls dāvanu iesaiņošanas veids. Brīnišķīgi, jo tas ir tik vienkārši un oriģināli, jo iemāca tik daudz dažādu veidu, kā piesiet banti. Nemaz nerunājot par to, ka, iesaiņojot dāvanu glītā zīda šallē, jūsu dāvana izskatās ļoti eleganta un nenovērtējama! 

Viss, kas jums nepieciešams, ir auduma kvadrāts.

Lūk, ko jūs darāt:
nolieciet audumu un novietojiet dāvanu auduma centrā. Pārlokiet vienu no stūriem, pēc tam pārlieciet pretējo stūri. Pārliecinieties, vai audums izskatās labi un ir nostiepts, lai neradītu krokas un iesaiņojums izskatās glīts un jauks.
Satveriet atlikušos divus stūrus un sasieniet tos kopā. 

Stilīgs, videi draudzīgs dāvanu iesaiņojums ir gatavs!

Apskati YVES ROCHER limitētu Ziemassvētku kolekciju ŠEIT

SAZINIES AR MUMS!

YVES ROCHER JAUNA ĶERMEŅA KOPŠANAS KOLEKCIJA

BAIN DE NATURE jeb ''dabas vanna'' ir jauna Yves Rocher ķermeņa kolekcija, kas sniedz iespēju sajust augu burvīgu! Izbaudiet neaizmirstamus relaksācijas mirkļus. Dušas un vannas želejas no Bain de Nature līnijas ar sulīgiem, atsvaidzinošiem un aptverošiem aromātiem padarīs katru vannu unikālu.

APSKATI JAUNU KOLEKCIJU

JAUNUMS